Najczęściej zadawane...

Pytania i odpowiedzi

Wszystko w jednym miejscu

Najcześciej zadawane pytania

expand_more
Czy stół może być rozkładany?
Tak! Zdecydowana większość naszych stołów może być rozkładana. Stół jest powiększany za pomocą bocznych dostawek lub specjalnych prowadnic marki Pottker. Możesz go powiększyć za pomocą dostawek: 1x40cm, 1x50cm, 1x60cm, 2x40cm, 2x50cm, 2x60cm. Dostawki wymagają oddzielnego przechowywania, natomiast prowadnice są wbudowane w stół. W opisie każdego stołu znajduje się informacja czy można dokupić do niego dostawki, bądź rozszerzyć stół specjalnymi prowadnicami.
expand_more
Jak dostarczony będzie mój stół?
Stół dostarczamy zmontowany – nie wymaga montażu. Stół jest solidnie zabezpieczony na czas transportu. Posiada kilka warstw ochronnego materiału, który gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Gdy podczas transportu stół się uszkodzi, obejmuje to gwarancja i zostanie wykonany nowy lub naprawiony obecny. Więcej o zabezpieczeniu stołu poczytasz tutaj.
expand_more
Mam swój projekt stołu, czy możecie go wykonać?
Oczywiście, zrobimy wszystko, co w naszej mocy. Przedstaw nam swój projekt, a my wycenimy go i prześlemy wszystkie niezbędne informacje.
expand_more
Czy mogę modyfikować wymiary stołu?
Oczywiście, wszystkie stoły wykonujemy od podstaw zgodnie z potrzebami klienta. Możemy zmienić wymiar blatu i dostosować odpowiednią wielkość ramy. Jeżeli masz własny projekt mebla, który chcesz wykonać – napisz do nas! Wierzymy, że wspólnie uda nam się stworzyć Twój wymarzony mebel.
expand_more
Jakie są koszty dostawy i jak wygląda transport?
Na terenie Polski transport mebli to stały koszt 299zł, niezależnie od odległości. Dowozimy wszędzie, bezpiecznie i na czas. Oprócz tego pomożemy wnieść mebel do Twojego domu czy mieszkania. Więcej o transporcie znajdziesz tutaj.
expand_more
Czy dostanę instrukcję jak dbać o stół?
Tak, jak najbardziej. Do każdego stołu dodajemy instrukcję jak dbać o stół i jakich środków używać. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzania naszego Instagrama, tam często dzielimy się różnymi ciekawostkami jak właśnie dbanie i pielęgnacja mebli drewnianych.
expand_more
Czym jest certyfikat jakości Tabell.QUALITY?
Jest to potwierdzenie jakości wykonania danego mebla. Aby otrzymać taki certyfikat, stół musi spełnić szereg wymogów, od jakości materiałów, z których zostanie wykonany, przez udzielenie gwarancji, a nawet po potwierdzenie zasadzenia drzewa, gdyż certyfikat wspiera środowisko. Więcej informacji.
expand_more
Jaki wymiar stołu wybrać?
Stosujemy prostą metrykę, która zawsze pomaga klientom wybrać odpowiedni rozmiar. Dla 4 osób stół musi mieć długość od 120cm do 160cm, dla 6 osób od 140cm do 180cm, a dla 8 i więcej wszystko powyżej 180cm długości. W ten sposób łatwo dobrać wielkość stołu do potrzeb domowników. Dla rodziny 2 + 2 najlepszą opcją jest stół 140-160cm długości. W przypadku kiedy spodziewamy się gości i przydałoby się kilka dodatkowych miejsc, zachęcamy do kupna stołu w wersji rozkładanej. Z 6 osobowego stołu można zrobić np. 10 osobowy, wszystko jest zależnie od danej konfiguracji rozłożenia stołu. Jeżeli mają Państwo trudności z wyborem odpowiedniego rozmiaru, wystarczy do nas zadzwonić, a my pomożemy dobrać idealną opcję.
expand_more
Czy na stół przysługuje gwarancja?
Na każdy nasz produkt udzielamy 2 letniej gwarancji. Żeby stół mógł otrzymać gwarancję, musi zdać wszystkie poprzednie testy pozytywnie. Każdy stół posiada plakietkę z unikatowym numerem produkcyjnym i potwierdzeniem jakości. Numer ten świadczy o wydanej 2 letniej gwarancji.

Chciałbyś się
z nami skontaktować?

Potrzebujesz pomocy w wyborze stołu? Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś złożyć zamówienie? Wystarczy, że wypełnisz formularz.

Obsługa klienta dostępna pon.-sob. od 8:00 do 20:00.
Odpowiedź otrzymasz maksymalnie w 24h.
Konsultacja jest zawsze bezpłatna.

Napisz do nas: kontakt@tabell.pl,
zadzwoń do nas: 572 286 312 lub wypełnij poniższy formularz.

Dziękujemy za przesłanie formularza! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Ups! Coś poszło nie tak :c
Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.