Jakość to podstawa

Certyfikat Tabell.QUALITY

Wierzymy w piękno i trwałość

Czym jest certyfikat jakości Tabell.QUALITY?

Jest to potwierdzenie jakości wykonania danego mebla. Aby otrzymać taki certyfikat stół musi spełnić szereg wymogów, od jakości materiałów z których zostanie wykonany, przez udzielenie gwarancji, a nawet po potwierdzenie zasadzenia drzewa, gdyż certyfikat wspiera środowisko.

Jakość materiałów

Do produkcji naszych stołów używamy tylko i wyłącznie drewna wysokiej jakości, które musi spełnić określone wymagania: wiek drzewa przed ścięciem minimum 120 lat, okres suszenia minimum 3 lata na tartaku, procent wilgotności w przedziale od 6 do 8%, brak skaz i chorób, drewno musi pochodzić z Państwowych lasów specjalnie do tego przeznaczonych oraz musi posiadać certyfikat jakości drewna.

Gwarancja

Na każdy nasz produkt udzielamy 2 letniej gwarancji. Żeby stół mógł otrzymać gwarancję, musi zdać wszystkie poprzednie testy pozytywnie. Każdy stół posiada plakietkę z unikatowym numerem produkcyjnym i potwierdzeniem jakości. Numer ten świadczy o wydanej 2 letniej gwarancji.

Ekologia

Wykonując meble z drewna, czujemy się odpowiedzialni za naturę i dlatego wspieramy instytucje, które zajmują się sadzeniem drzew. Mamy zasadę, iż za każdy zamówiony mebel u nas, sadzimy 1 drzewo. Więcej o ekologii.

Proces budowy

Mamy przemyślany proces tworzenia stołów, który ogranicza błędy produkcyjne do minimum przy zachowaniu najwyższych standardów wykończeniowych. Dzięki temu na 100 wyprodukowanych stołów, 99% z nich jest produktem bez najmniejszej wady.

Chciałbyś się
z nami skontaktować?

Potrzebujesz pomocy w wyborze stołu? Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś złożyć zamówienie? Wystarczy, że wypełnisz formularz.

Obsługa klienta dostępna pon.-sob. od 8:00 do 20:00.
Odpowiedź otrzymasz maksymalnie w 24h.
Konsultacja jest zawsze bezpłatna.

Napisz do nas: kontakt@tabell.pl,
zadzwoń do nas: 572 286 312 lub wypełnij poniższy formularz.

Dziękujemy za przesłanie formularza! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Ups! Coś poszło nie tak :c
Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin.